Aktuality

B7

13.09.2016 09:42
Pavel s Honzou se zúčastnili další B7, tentokrát v kategorii SPORT (95km, přev. 5500m). Bohužel dokončil jen Honza, Pavel musel po 14-ti hodinách kvůli zdravotním problémům vzdát. Ve výsledkách tak bohužel nalezneme DNF :(.

Bike adventure 2016

18.07.2016 15:16
Kárys s Kamčou obsadili 5. místo v kategorii MD, když po prvním dnu byli čtvrtí.

1000 miles adventure 2016

18.07.2016 15:14
Honza v sobotu 16.7.2016 v 10:21 podruhé dokončil "míle", tentokrát na 29. místě!!! Ve fotogalerii najdete fotky ze závodu.

02.07.2016 12:39
3.7. 2015 v 15:00 odstartuje Honza v závodě 1000 miles. Reportáž z průběhu závodu můžete sledovat na tomto webu. Držíme palce!!!

"Pančavák"

02.06.2016 18:12
Pavel s Kárysem po dvou vítězstvích z let minulých doběhli letos na 2. místě.

Silesia bike Maraton

02.06.2016 18:07
Honza si vyjel do Opavy aby absolvoval 90-ti kilometrový MTB maraton.

Míčovský pohár

09.05.2016 11:34
V neděli 8. 5. se uskutečnil u klubovny v Míčové 1. Míčovský pohár, vyhrál každý účastník :). Vice ve fotogalerii.